ZADUSZKI JAZZOWE 2019. „TYM, KTÓRZY ODESZLI”

Piątek, 29 listopada 2019 o 12:00 – 13:00
Dom Kultury 13 MUZ,  pl. Żołnierza 2, Szczecin

Zapraszamy wszystkich fanów jazzu i muzyki pokrewnej, ale też wszystkich, którzy chcą powspominać swoich idoli, wielkich artystów, znanych muzyków – ale też przyjaciół, znajomych, sąsiadów i tych wszystkich związanych ze szczecińską sceną muzyczną, a których już niestety między nami nie ma.

ZADUSZKI JAZZOWE (i nie tylko) 2019 ze specjalnym mottem: „TYM, których JUŻ NIE MA” Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Jazzowego to kontynuacja wieloletniej tradycji przypominania i wspominania muzyków, wokalistów, artystów, dziennikarzy, działaczy muzycznych, ludzi kultury, sceny, estrady, którzy przez lata związani byli w różny sposób ze środowiskiem muzycznym Szczecina, a których nie ma już niestety wśród nas.

W piątek 29 listopada 2019 o godz. 19:00, na sam koniec miesiąca, w którym zwyczajowo wspominamy naszych bliskich, którzy już odeszli z tego świata spotkamy się w Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz”. Chcemy wspominać tych wszystkich, którzy już nieco wcześniej lub całkiem niedawno odeszli od nas, ale zapisali się w naszej pamięci. Chcemy uczcić ICH pamięć najlepiej, jak umiemy – ICH muzyką lub muzyką, którą ONI najbardziej lubili. W tym roku chcielibyśmy w sposób specjalny wspomnieć Henryka Fabiana, chłopaka z „Sorrento”, wokalisty „Czerwono Czarnych”, na zawsze związanego ze Szczecinem.
W koncercie wystąpią szczecińscy muzycy jazzowi, rockowi i bluesowi, którzy z potrzeby serca chcą wspomnieć swoich kolegów, nauczycieli, znajomych – a czasami dawnych idoli:
WOJCIECH RAPA BAND
SWING LOVERS
UNPLUGERS

  • Bilety normalne – 30 zł
  • Bilety ulgowe – 20 zł (uczniowie, studenci, emeryci, renciści, posiadacze karty dużej rodziny, posiadacze szczecińskiej karty aglomeracyjnej) – po okazaniu legitymacji, 1 bilet na osobę uprawnioną.

Bilety do nabycia @TUTAJ , a także w: CIKiT Zamek Książąt Pomorskich, Mały Dziedziniec, wejście I, Centrum Informacji Turystycznej pl. Żołnierza Polskiego, biuro ZSJ – rezerwacja tel. 607 421 254 i przed koncertem w DK „13 Muz”.