SZCZECIŃSKIE WIERSZOGRANIE – ŁUKASZ NOWAK i MARCIN SNOKOWSKI – PIEŚNI NASZYCH CZASÓW

25 października 2021 poniedziałek g. 19:00

Dom Kultury 13 MUZ, pl. Żołnierza 2, Szczecin
Bilety: 30 zł / 40 zł (w dniu koncertu) / www.bilety.fm

Pieśni Naszych Czasów – to zbiór piosenek ważnych i nieprzemijalnych. Znajdziemy wśród nich interpretacje poezji największych bardów i poetów minionych kilkudziesięciu lat: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurija Kukina i innych… A także wiele autorskich kompozycji Łukasza Nowaka (lidera zespołu Caryna). Pieśni naszych czasów to okazja do odbycia niepowtarzalnej, sentymentalnej podróży przy wtórze akordeonu i gitary.

Wystąpią: Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!