SZCZECIŃSCY MUZYCY W HOŁDZIE CZESŁAWOWI NIEMENOWI

25 września, godzina 18:00

Wystąpią:
Swietlana Lewicka
Natalia Wiśniewska
Barbara Włodarczyk
Andrzej Szpak – finalista „The Voice Senior”
Tomasz Szpak
Aleksander Jastrząb
Waldemar Zieliński
Kamil Żuchowski

25 września, godzina 18:00
Kariera Czesława Niemena rozpoczęła się w Szczecinie w roku 1962, kiedy to został laureatem „Złotej Dziesiątki” na I Festiwalu Młodych Talentów. Później latami zdobywał ogromną popularność – 17 lat z rzędu wybierany był w ankietach „Jazzu” i „Non Stopu” na najpopularniejszego i najlepszego wokalistę kraju. Zdobył też statuetkę amerykańskiego tygodnika muzycznego „Billboard” dla najpopularniejszego piosenkarza polskiego. W 1999 roku został wybrany w plebiscycie „Polityki” polskim wykonawcą wszech czasów. Wielokrotnie koncertował w Szczecinie i chętnie wracał do naszego miasta. Szczecińscy muzycy, jak co roku, organizują koncert poświęcony temu wielkiemu Artyście.

Organizatorami koncertu są Dom Kultury „13 Muz” i Stowarzyszenie Pamięci Czesława Niemena w Szczecinie.

Miejsce: Sala Kominkowa
Bilety: 50 zł

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!