Swinging with Sinatra

Sobota, 26 stycznia 2020 o 19:00 – 21:00

Stara Rzeźnia, ul. Wendy 14, Szczecin
Bilety: 75 zł

SWINGING WITH SINATRA to od lat jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach w kraju i za granicą.

Swinging with Sinatra, to połączenie swingowych rytmów z nowatorską, big-bandową aranżacją.

Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist – songwritter, autor muzyki – przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane” 2014, „Na swojej skórze” 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli, gościnne występy z Małgorzatą Ostrowską, Ukeje w projektach jedynej niezależnej filharmonii w kraju – Filharmonia Futura).

Regularnie koncertuje w kraju i za granicą (m.in. seria występów w Ameryce Południowej – Brasilia, Kurytyba, Rio de Janeiro wiosną 2016 i 2017 roku, koncerty w USA – Waszyngton, a także w Rzymie i Paryżu, wiosną 2019 koncerty w Kanadzie – Montreal, Ottawa, Toronto).

Obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem poświęconym muzyce włoskiej – płyta Dolce VitaM pojawi się w sklepach muzycznych 31 stycznia 2020.