Punto Latino

Sobota, 8 lutego 2020 o 18:00 – 20:00

Stara Rzeźnia, ul. Wendy 14, Szczecin

Bilety: 65/75 zł

Zespół Punto Latino to latynosko-polska , doskonale wyważona mieszanka muzyczna, którą tworzą doświadczeni muzycy z Meksyku, Peru, Boliwii i Polski.
Grupa łączy najlepsze cechy muzyki latynoamerykańskiej z gorącym temperamentem, które tak uwielbiają polscy słuchacze.
Muzycy wykonują zarówno kultowe, hiszpańskojęzyczne utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach, jak i autorskie kompozycje oparte na popularnych rytmach latynoskich, jak Merengue czy Bachata oraz tych mniej znanych: Lando, Festejo czy Joropo.
W repertuarze grupy usłyszeć można zarówno znane melodie we własnych, oryginalnych aranżacjach („Besame mucho”, „Oye como va”, „La cucaracha”, „Guantanamera”, „Pasos de gigante”, „La camisa negra”…)oraz autorskie kompozycje zespołu oparte na popularnych rytmach latynoskich.
Zespół Punto Latino zaprezentował się szerszemu audytorium w ogólnopolskim programie „Mam Talent!”, porywając do tańca jurorów, zjednując sobie serca publiczności oraz wielu nowych fanów.
Radość i charyzma, energia jaką przekazują w swoich utworach podczas koncertów upaja i sprawia, że każdy koncert z ich udziałem kończy się doskonałą zabawą wszystkich uczestników i na długo zapada w ich pamięć.