Magiczny Wieczór Kabaretowy „Prima Aprilis”

 

Niedziela, 31 marca 2019 o 17:00 – 19:00
Dom Kultury 13 MUZ, Pl. Żołnierza 2, Szczecin
Bilety: 20 zł – 30 zł

Widowisko magiczne, jakiego jeszcze nie było. Niezwykłe efekty magiczne w wykonaniu najlepszych szczecińskich iluzjonistów. Wszystko podane w lekkim żartobliwym stylu z dużą dawką tajemnicy
i niespodzianki. Wieczór pełen żartów – znakomita rozrywka dla całej rodziny. Ponad godzina dobrej zabawy. Występują Alexander & Co i jego goście.

Teatr Iluzji w Szczecinie od lat propaguje nowoczesną sztukę iluzji organizując różne przedstawienia, wystawy i warsztaty iluzjonistyczne. Nasze pokazy zawsze cieszą się wielkim powodzeniem i uznaniem publiczności. Na bieżąco wprowadzamy nowe efekty iluzjonistyczne z różnych kategorii sztuk magicznych. Np: mentalmagii, dużej iluzji, mikromagii, iluzji komicznej i inne eksperymenty z udziałem widzów.

Alexander wraz z asystentką i tancerkami od lat bawi publiczność w kraju i zagranicą. Występowaliśmy w renomowanych hotelach, na promach pasażerskich, w kasynach i Teatrach. Dzisiaj specjalnie dla Was w Szczecinie.
http://www.teatriluzji.eu

Bilety: dzieci, emeryci i renciści 20 zł / pozostali 30 zł / www.bilety.fm oraz w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I”, CIT – Centrum Informacji Turystycznej, Pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon na Alei Kwiatowej). Bilety do nabycia w dniu przedstawienia w DK „13 Muz” w cenie 25 i 35 zł.