Koncert VIVA FLAMENCO!


GOKSiR Przecław
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Rekreacyjna 1
72-005 Przecław
Przystanek: Przecław Osiedle Zielone Pole 11

25 września 2021 19:00

„VIVA FLAMENCO!” jest czołowym zespołem flamenco w Polsce. Założony został w 1992 roku przez gitarzystę Michała Czachowskiego. Muzyka, jaką wykonują to wyrafinowana mieszanka flamenco tradycyjnego ze współczesnym, inspirowana kulturą indyjską, arabską oraz jazzem. Barwy i egzotyki dodaje bogate instrumentarium, na które obok gitar składają się tradycyjne instrumenty etniczne.

Repertuar zespołu to żywiołowe kompozycje najbardziej znanych gitarzystów flamenco i tradycyjne, a także własne, zróżnicowane pod względem rytmów i nastrojów. Doskonały efekt artyści osiągają nie tylko dzięki mistrzowskiej grze na instrumentach, ale także dzięki ekspresyjnemu tańcowi i oryginalnym strojom, które dodają plastyczności i sprawiają, że koncert tej grupy staje się także znakomitym widowiskiem na najwyższym poziomie.

Zespół wielokrotnie był laureatem wielu konkursów. Artyści koncertują w Polsce i zagranicą, na najważniejszych festiwalach gitarowych, festiwalach jazzowych, etnicznych i folkowych. Zespół występował zarówno w wielkich salach koncertowych, teatrach i filharmoniach, jak również w małych domach kultury, występując w kameralnym lub w wieloosobowym składzie.

Zespół Viva Flamenco wystąpi w składzie:

Michał Czachowski – gitara flamenco,
Krzysztof Nowakowski – cajon,
Grzegorz Skiba – gitara,
Tomasz Pala – piano,
Marcin Sidor – skrzypce,
Andrzej Kowalski – bas,
Anna Patkiewicz – taniec,
Agnieszka Malicka – taniec

Bilety:
CENA: 50,00 ZŁ – 70,00 ZŁ
miejsca siedzące, numerowane

Typ biletu „dla posiadacza Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca” wymaga okazania karty wydanej na okaziciela biletu w momencie kontroli biletów.

Bilety:

Trybuna – KKM – 50 zł, Pozostali goście – 60zł

Dostawki – KKM – 60 zł, Pozostali goście – 70 zł