BABILON VOL.7 – „ŁAMIĘ FALĘ, ZA FALĄ… SKAŁA!”


23.10, piatek, g. 19:00
Dom Kultury 13 MUZ, pl. Żołnierza 2, Szczecin
Bilety: wstęp wolny
link do wejściówek

Zapraszamy na siódmą edycję imprezy wyłącznie dla kobiet Babilon Vol.7, która tym razem odbędzie się pod hasłem: „Łamię falę, za falą… skała!”

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

A w programie siódmej edycji przygotowaliśmy takie oto atrakcje.

1. Igor Skawiński, fotografik, podróżnik, gawędziarz…. Tym razem przeniesiemy się do największej dziury na świecie, na Syberię, do kopalni diamentów, dokąd Igor odbył podróż, a dostać się tam nie jest wcale łatwo! Na kanwie opowieści o dziurze będziemy mogli posłuchać też wielu innych ciekawych impresji tego niezwykłego człowieka! Czas przy nim mija niepostrzeżenie, a opowieściom nie ma końca!

2 .Recital Ryszarda Leoszewskiego – współzałożyciela i obecnego leadera legendarnego zespołu Sklep z Ptasimi Piórami (1978 r.). Artysta jest jednym z pierwszych aktorów szczecińskiego Teatru Kana, twórcą dziecięcej grupy artystycznej ARFIK. Jego utwory zostały wydane na ponad 40 płytach CD. Występował z takimi artystami jak Rick Wakeman, czy Bobby McFerrin. Jest laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Szczecina i Nagrody „Pro Arte”, w 2012 roku został odznaczony Medalem Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS.

3. Całość poprowadzi pomysłodawca i dobry duch Babilonu, który jest również autorem scenariusza, szczeciński Grek – Mitro Dymitriadis!

Wstęp wolny – link do wejściówek