2007 – Tuczno – Wyniki konkursów

Turniej Koszykówki Rodzinnej

Startowało 6 dwuosobowych rodzinnych drużyn. Pierwsza runda była rozgrywana pucharowo, eliminując z walki połowę drużyn. Po zaciętej i wyrównanej walce, czasem nawet ostrej wyłoniono 3-zespołowy finał. Walka w finale była jeszcze bardziej wyrównana.

Startowało 21 uczestników.

Do poszczególnych dołków (pięciu) zawodnicy grali w 3 osobowych grupach, ale liczyły się ilości uderzeń.
Najmniej (po 20 na całym polu) zaliczyli Ryszard Galewski i Krzysztof Gusar.
Dogrywka nie była już tak rewelacyjna, 29 uderzeń i drugie miejsce zajął Ryszard Galewski, zwyciężył z 27 uderzeniami Krzysztof Gusar.

21 uderzeń zaliczyło 3 osoby: Bogusława Kuc, Przemysław Galewski i Krystyna Baraniecka. Najlepiej w dogrywce i trzecie miejsce zajęła Krysia Baraniecka.

Kolejne miejsca z 22 uderzeniami zajęli: Zbigniew Łyczakowski, Roman Bajera, Marek Łukaszczyk

Turniej Bulli

W kategorii junior wystartowało 8 uczestników.
Rozegrano dwie grupy eliminacyjne i finał.
Zwyciężyła Ola Dolecka przed Kasią Baraniecką i Bartkiem Dżuganem.
Przebieg turnieju pokazał, że rozgrywanie bulli w tej kategorii raczej nie ma sensu, gdyż nasi najmłodsi nie bardzo byli zainteresowani walką bo chyba nie bardzo rozumieli reguły gry.

W kategorii senior było zgoła odmiennie.
Walka była zacięta ! Wystartowało 23 zawodników, grano w 6-ciu czteroosobowych grupach eliminacyjnych, dalej przechodziło po dwóch najlepszych z grupy. Dalej grano w dwóch czteroosobowych grupach, zasady jw. Do półfinałów przeszło 6 osób, z których wyłoniono 4-osobowy finał.

Turniej Pingponga

Wystartowało 20 zawodników. Grano systemem pucharowym.

W półfinałach Janusz Berładyn pokonał 2:1 Marka Kuca, a Małgorzata Galewska wygrała 2:0 z Mieczysławem Kokocińskim.

Zwyciężyła Małgorzata Galewska, pokonując w finale 2:1 po zaciętym pojedynku Janusza Berładyna.

W finale pocieszenia Marek Kuc pokonał 2:0 Mieczysława Kokocińskiego.

Turniej Strzelania z Łuku

W kategorii junior wystartowało tylko 2 zawodników. Zwyciężył Bartosz Łebek przed Julią Podsiadły.

W kategorii senior wystartowało 43 uczestników.

Zwyciężyła bezapelacyjnie Katarzyna Lipińska, uzyskując 30 pkt.
Drugie miejsce zajął Jacek Napiórkowski zdobywając 22 pkt.
Trzecie równorzędne miejsca zajęli: Janusz Zbiorczyk, Krzysztof Gusar, Dorota Baraniecka.

Zawody Dla Ramoli  z Jajami

Wystartowało 16 rodzinnych par.

Najlepszy wynik uzyskali Barbara i Janusz  Zbiorczykowie – 30 stóp.

Drugie miejsce zajęli Monika i Piotr Podsiadły – 29 stóp.

Trzecie – Agata i Michał Łebkowie – 22 stopy.

Największą odległość uzyskali Jacek Jankowski i Bartek Zbiorczyk, ale z uwagi na regulamin (nie są rodziną) nie zostali sklasyfikowani.

Turniej Prawie Darta – regulamin

Wystartowało 36 uczestników.

W rundzie eliminacyjnej wyłoniono 9 najlepszych zawodników, którzy zostali pogrupowani w trzy 3-osobowe grupy półfinałowe.

Z grupy: Stefan Domek, Mieczysław Szpak i Jolanta Staniewska awansowała Jola.

Z grupy: Janusz Berładyn, Zbigniew Staniewski, Janusz  Mroczek awansował Zbyszek.

Z grupy: Bartek Zbiorczyk, Wili Kryska, Danuta Prądzyńska awansował Bartek.

W finale najlepszy okazał się Bartek Zbiorczyk, wyprzedając Dyrekcję – Jolę i Zbyszka Staniewskich.

Eliminacje na Ratownika 29 SP

Sporo kontrowersji zdobyły eliminacje na Ratownika, z uwagi na tajny, znany tylko ścisłej Dyrekcji regulamin.

Ostatecznie zwyciężyła, zdobywając 186 punktów Danuta Baraniecka, co stanowiło pewną niespodziankę, gdyż wtajemniczeni wiedzą, że Danka nie umie pływać i panicznie boi się wody !  No cóż – regulamin ……

Drugie miejsce zajęła Joanna Staniewska – 120 pkt., świeżo upieczony ratownik, co już nikogo raczej nie zdziwiło.

Trzecie miejsce – Małgorzata Galewska, 86 punktów, minimalnie wyprzedzając Janusza i Maxa Berładynów –  po 84 pkt.

Drużynowo (poza konkursem) najlepsza okazała się rodzina Berładynów, Róża, Janusz i pies Max, za co odebrała stosowną nagrodę.